• EN DE
  • +420 737 078 540
  • info@betton.cz

Pro inspiraci

 
  krása betonu
 
Na této straně pro Vaši inspiraci představujeme kategorie našich výrobků.
 
 
Betonová umyvadla řady Elliptic.

 

 

Designová betonová umyvadla od bettonu se vyznačují nádhernou vnější strukturou betonu, který nechá vyniknout jeho jedinečným detailům. Zároveň dbáme na dokonalou úpravu vnější části, kdy pomocí bezvadného vybroušení a použití mixu speciálních impregnací je naše umyvadlo připraveno nejen pro běžné použití.Nezalekne se totiž ani znečištění od kávy, vína či čistících prostředků.

Každý kus je originál a my ho pro Vás ručně vyrábíme.

Najdete v e-shopu zde

 

Umyvadla z betonu řady GLOBE

Designová betonová umyvadla od bettonu se vyznačují nádhernou vnější strukturou betonu, který nechá vyniknout

jeho jedinečným detailům. Zároveň dbáme na dokonalou úpravu vnější části, kdy pomocí bezvadného vybroušení a použití

mixu speciálních impregnací je naše umyvadlo připraveno nejen pro běžné použití.

Nezalekne se ani znečištění od kávy, vína či čistících prostředků.

Každý kus je originál.

Najdete v našem e-shopu zde

Misky

Betonové misky, které jsme pro Vás vyrobili, se vyznačují nádhernou strukturou betonu z venkovní strany.

Vnější stranu jsme vybrousili do hladka a opatřili impregnací splňující potravinářské normy.

To vše s ohledem, aby Vám nejen tvořili nádherný designový doplněk interiéru, ale i splňovali nároky na běžné použití.

Každý kus je originál, který jsme pro Vás ručně vyrobili.

Jestliže Vás naše miska z betonu uchvátila a nemůžete si svůj interiér bez ni představit, najdete ji zde v našem eshopu, nebo stačí kliknout na některý z obrázků.

 

Tácy z betonu​

Vyrobili jsme pro Vás řadu betonových táců a betonových podnosů. Našim záměrem bylo pro Vás vytvořit výrobky, které se stanou

designovým betonovým doplňkem Vašeho interiéru, když budete servírovat kávu, občerstvení nebo si budete vytvářet příjemnou

atmosféru domova při světle svíček.

Každý výrobek je jedinečný a originální, který vyrábíme ručně.

Jestliže vidíte, jak betonový tác podtrhne dokonalost Vášeho interiéru či zahradního posezení, najdete ho na našem e-shopu zde

 

Svícny z betonu

Ať již jste romantik nebo milujete relaxaci při svíčkách, či jen máte rádi rozsvícenou svíčku na dokreslení rodinné pohody, jste to Vy pro koho jsme vytvořili sérii betonových svícnů. Milujeme beton a jeho strukturu jsme na svícnech nechali vyznít v plné kráse. Věříme, že naše svícny se stanou designovým detailem, který rozzáří Váš interiér.

Každý jednotlivý svícen je originál a my ho pro Vás ručně vyrábíme.

 

Solnička z betonu

Solničku z betonu, respektive stojan na solničku, pepřenku a párátka, jsme vyrobili jako šperk pro každý jídelní stůl. Designér Bronislav Javora vycházel z předpokladu, že jídelní stůl má být pevný jako rodiné pouto. Tak i doplněk, který ho zdobí, by měl být pevný, silný a přímý, bez zbytečných kudrlin a záhybů. 

Solničku pro Vás dodáváme i se zobrazenými nerezovými nádobkami.

Chcete-li Vašemu stolu pořídit šperk od bettonu, ze kterého se i Vy můžete každý den těšit, klepněze zde, nebo na jakýkoli obrázek.

 

 

Popelníky z betonu

Rozhodli jsme se designové betonové popelníky vyrobit jako potěšení pro kuřáky, jimž dnešní doba nepřeje. Jsou zavíráni do prosklených kukaní na letištích, vyháněni z restaurací na chodník, z perónů atd. Chceme jim udělat radost a umožnit jim, aby v rámci chvilky, která je pro ně velmi příjemnou, byli obklopeni krásným designem, který byl stvořen jen pro ně.

Vyrobili jsme designové popelníky z betonu vyznačující se nádhernou strukturou betonu včetně našich oblíbených kulatých kaveren (dutin) z venkovní strany. 

Jelikož jsme ze Zlína, tak jsme design našeho betonového popelníku pojali jako jakýsi odkaz funkcionalismu, kdy design musí odpovídat účelu, žádné rozmáchlé detaily, jen čistá linie.

Betonový popelník od bettonu je uvnitř ošetřen impregnací pro snadnou údržbu.

Každý jednotlivý popelník z bettonu je originál vyrobený ručně.

Jestli jste dostali chuť odklepnout popel z Vaší cigarety do popelníku od bettonu, klepněte nejdříve zde, nebo na některý z obrázků

 

Květináče z betonu

Krásné designové květináče z betonu jsme pro Vás vyrobili v několika velikostech a objemech. Květináč může být opatřen kavernami (dutinami, viz foto) nebo hladký. Květináče z bettonu jsou vyrobeny tak, aby je bylo možno použít jak v interiéru tak v exteriéru. Jsou opatřeny speciálním mixem impregnací, který zabraňuje nasákavosti a tím je chrání v exteriéru před účinky mrazu a zabraňuje průsaku. Mnoho našich zákazníků, ať již z řad jednotlivců nebo společností, má naše květináče vystaveny v exteriéru před svými domy či provozovnami (hotely, restauracemi, sídli společností) a s hrdostí můžeme říci, že bez problému plní svůj účel a to i v průběhu celé zimy.